Gépjármű értékesítési munkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A nagymultú Opel Sajó, Magyarország egyik legmodernebb Opel márkakereskedése, bővülő miskolci csapatába keres gépjármű értékesítési munkatársat.

Feladatok:
-Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő gépjármű kiválasztása és értékesítése
-Ügyféltárgyalások maximális minőségű lebonyolítása
-Ügyfélelégedettség mérése
-Használt gépjárművek beszámítása
-Gépjárműátadási dokumentációk kezelése
-Feladatok és munkafolyamatok adminisztrálása

Az álláshoz tartozó elvárások:
-Minimum középfokú végzettség
-Kimagasló kommunikációs képesség szóban és írásban
-Nyitottság a technológiai újdonságok elsajátítására
-Határozott, hiteles fellépés
-B kategóriás jogosítvány megléte, vezetési tapasztalat
-Ügyfél-centrikus magatartás

Előny:
-Gépjármű értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
-Értékesítésben szerzett ismeretek
-Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:
-Stabil munkahely
-Tanulási lehetőség a legjobb értékesítőktől
-Vezetői támogatás
-Szakmai fejlődési lehetőség
-Versenyképes bérezés
-Cafeteria
-Több szintű jutalékrendszer

Munkavégzés helye:
- Miskolc - Opel Sajó

Amennyiben megfelel a fenti elvárásoknak és örömmel csatlakozna az Opel Sajó csapatához, amely megnyerte az Opel Magyarország minőségi Márkakereskedés és Márkaszerviz díját, úgy örülnénk jelentkezésének! Fényképes önéletrajzát e-mailben az alábbi címre várjuk: nagymate@opelsajo.hu

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

PRO-PEL Kft.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: PRO-PEL Kft.
E-mail: Küldje el önéletrajzát