Munkavédelmi munkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk a munkavédelmi szolgáltatás területén már több mint 15 éves múlttal rendelkezik. Amennyiben a munkavédelem területén szeretne elhelyezkedni és cégünk csapatát szeretné erősíteni, jelentkezzen hozzánk

MUNKAVÉDELMI MUNKATÁRS
pozícióba.

Feladatok:
-Munkavédelmi oktatással kapcsolatos teendők ellátása
-Partnercégek építés-kivitelezési helyszínén adminisztrációs feladatok ellátása
-Baleset esetén a szükséges teendők ellátása, dokumentálása
-Munkavédelmi üzembe helyezésben történő részvétel
-Védőeszközökkel kapcsolatos feladatok ellátása
-Biztonsági felülvizsgálatok végzése, koordinálása
-Munkavédelmi ellenőrzések lefolytatása, dokumentálása
-Vonatkozó szabályzatok felülvizsgálata és elkészítése

Elvárások:
-Legalább munkavédelmi technikus (középfokú munkavédelmi szakképesítés)
-1-3 év hasonló területen meglévő szakmai tapasztalat
-Rugalmasság, megbízhatóság
-Ne jelentsen gondot vidéki helyszíne(ke)n történő munkavégzés

Előny:
-Kommunikáció képes angol és vagy német nyelvtudás (szóban, írásban)
-„B” kategóriás jogosítvány

Amit kap cserébe:
-Autóval való bejárás támogatása
-Hosszú távú munkalehetőség
-Céges telefon

Munkavégzés helye:
Magyarország különböző régiói és Budapest egyaránt

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével!

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

TRINTI Kft.