Orvoslátogató munkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Orvoslátogató munkatársat keresünk

Belvárosi egészségügyi intézményünkbe, orvoslátogató kollégát keresünk teljes munkaidőben.

Feladatok:
- Orvosokkal való kapcsolattartás

Munkavégzés helye:
- Budapest

Elvárások:
-Minimum érettségi
-Minimum alap szintű Angol és/vagy Német nyelvtudás
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
-Nagyfokú önállóság
-Gyors problémamegoldó készség, rugalmasság
-Precíz, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:
-Önálló, felelősségteljes munkát hosszú távra
-Korrekt, bejelentett, versenyképes jövedelmet

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük, küldje az orvoslatogatasegeszsegugy@gmail.com e-mail címre.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Workline partner
E-mail: Küldje el önéletrajzát