Orvoslátogató munkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Radio Dental Extra Sanguis Kft. Vérvételi és Laborközpont

Orvoslátogató munkatársat keresünk

Belvárosi egészségügyi intézményünkbe, orvoslátogató kollégát keresünk teljes munkaidőben.

Feladatok:
- Orvosokkal való kapcsolattartás

Munkavégzés helye:
- Budapest

Elvárások:
-Minimum érettségi
-Minimum alap szintű Angol és/vagy Német nyelvtudás
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
-Nagyfokú önállóság
-Gyors problémamegoldó készség, rugalmasság
-Precíz, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:
-Önálló, felelősségteljes munkát hosszú távra
-Korrekt, bejelentett, versenyképes jövedelmet

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük, küldje az orvoslatogatasegeszsegugy@gmail.com e-mail címre.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe