Vegyipari technikus

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Debrecen
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

ÁLLÁSLEHETŐSÉG

vegyipari technikus

MTA Atommagkutató Intézet
Izotóp Klimatológiai és Környezetkutató Központ http://iker.atomki.hu/

A Magyar Tudományos Akadémia Atommagkutató Intézet Izotóp Klimatológiai és Környezetkutató Központja keres minta-előkészítéshez 1 fő laboránst.

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:
-Minták előkészítése és feldolgozása mérésre (környezeti és régészeti minták, nem sugárveszélyes munkakör);
-Részvétel új minta-előkészítési módszerek tesztelésében;
-Jegyzőkönyvek és egyéb formanyomtatványok töltése és vezetése, auditált rendszerben;
-Mintapreparáláshoz szükséges eszközök mosogatása, előkészítése, kisebb karbantartása;

Elvárások:
-Vegyésztechnikusi vagy ezzel egyenértékű képzettség;
-MS Office alkalmazások felhasználószintű ismerete;
-Csapatban együttműködésre és önálló munkavégzésre való képesség, segítőkészség;
-Pontos, precíz munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelenthet:
-Angol nyelvtudás;
-„B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:
-Igényes, modern munkakörnyezet és modern berendezések;
-Közalkalmazotti jogviszony;
-Fiatalos, kreatív és barátságos csapat, családbarát munkahely.

Munkavégzés helye:
-Debrecen, Bem tér 18/C

Foglalkoztatás jellege:
-határozott idejű, 2020.08.31.-ig tartó közalkalmazotti jogviszony
-teljes munkaidő

A határozott idejű kinevezés kölcsönös megelégedettség esetén meghosszabbítható.

Jelentkezési határidő: június 29. A munkakör legkorábban 2018. augusztus 1. napjától tölthető be.

Jelentkezés önéletrajzzal és motivációs levéllel e-mailben: dora.reka@atomki.mta.hu

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe