Pénzügyi Kontroller

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Nyírbátor
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A német tulajdonú, családi vállalkozásként működő MSK Hungary nemzetközi szinten a csomagolási technológia és a robotika egyik piacvezetője. A folyamatos innovációnak, átfogó vevőszolgálatunknak és ütőképes csapatunknak köszönhetően vezető pozíciót értünk el az ipari csomagolási és a logisztikai rendszerek területén. Nyírbátori gyáregységünkben jelenleg több mint 350 munkatársat foglalkoztatunk, most új lehetőség nyílik az alábbi pozícióban:

Feladatai:
-Részvétel a folyamatok ellenőrzésében, elemzésében a számviteli csapat tagjaként
-Pénzügyi jelentések és beszámolók készítése, hetente, illetve havonta
-Kapcsolattartás a szakterületekkel, havi költség ellenőrzés működtetése
-Részvétel az éves üzleti és pénzforgalmi terv elkészítésében
-Eseti elemzések, riportok készítése az egyes munkaterületekről

Az Ön profilja:
-Gazdasági, szakirányú, felsőfokú végzettség
-Termelő vállalatnál szerzett gyakorlati tapasztalat
-Analitikus képesség
-Precíz, megbízható, felelősségteljes
-Angol és/vagy német nyelv kommunikációs ismerete szóban és írásban
-Vállalatirányítási rendszerek ismerete (előny)
-Magas szintű MS Office ismeretek

Amit mi kínálunk:
-Hosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnál
-Innovatív, nemzetközi környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
-Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel, cafeteria juttatásokkal (egészséges étkezés, sport és pihenés) és utazási támogatással kiegészítve
-Személyre szabott nemzetközi karrierépítés lehetősége, továbbképzés támogatása
-Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Információk a kiválasztási folyamatról

Várjuk jelentkezését!
Telefon: +36 42 511 130
E-mail: hr@msk.hu

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése