Villanyszerelő

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Smart Led Hungary Kft.

Szegedi székhelyű villamossági kivitelező cégünk gyakorlattal rendelkező illetve pályakezdő villanyszerelő szakmunkásokat keres, teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel. A munkavégzés helye változó, általában Szegeden és Csongrád megyében, alkalmanként ettől eltérő helyszíneken történik.

Amit kínálunk:
-kiváló munkahelyi hangulat
-hosszútávú munkahely
-változatos feladatok
-szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség
-versenyképes, személyre szabott fizetés
-prémium
-plusz juttatások, munkaruha, szükséges munkaeszközök biztosítása, céges autók használata

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezéseket várjuk, e-mail: info@smartled.hu, vagy a +36 30 517-4233-as telefonszámon

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ