Projekt koordinátor munkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A dinamikusan fejlődő European Training and Education Network
( ETEN) magyarországi szervezete az
1CEBA

PROJEKT KOORDINÁTOR MUNKATÁRSAT

keres főállású munkaviszonyban európai unios oktatási projektekhez rendszeres
vidéki utazásokkal.

Ha szereted a pörgést, jól beszélsz angolul, van jogosítványod, tudsz önállóan dolgozni, de ugyanakkor a team-munka sem áll messze tőled és szeretnél egy szuper csapat tagja lenni, olvass tovább és jelentkezz!

Legfontosabb feladataid lesznek:
· kapcsolattartás a szervezet magyarországi vezetőivel
· Intézményekkel, iskolákkal való kapcsolatfelvétel
· Intézményi találkozók, tárgyalás szervezése, lebonyolítása
· Klasszikus projekt-koordinátori feladatok
· Kapcsolattartás az ETEN külföldi szervezeteivel angol nyelven (szóban és írásban)
· A projekteken belüli dokumentációs és adminisztratív feladatok teljes körű ellátása
· vidéki iskolákhoz személyes leutazás
· riportálás a magyarországi szervezet felé a projektekről
· a 1CEBA projekt-koordinátori protokolljának elsajátítása és betartása

Elvárások:
· felsőfokú végzettség;
· tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
· jó kommunikációs készség (szóban és írásban)
· prezentációs, előadói készség
· képesség az önálló munkavégzésre és a határidők betartására;
· terhelhetőség;
· csapatszellem, rugalmasság, utazási hajlandóság;
· gépjárművezetői, B kategóriás jogosítvány és vezetésben szerzett gyakorlat.
· precizitás

Az elbírálás során előnyt jelent:
· projektmenedzsmentben való jártasság;
· pályázatírásban, projekt koordinációban szerzett tapasztalat;
· külföldi vagy nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat;
· oktatásban / oktatásszervezésben vagy területi képviselőként szerzett korábbi tapasztalat.

Amit kínálunk:
· versenyképes jövedelem
· ingyenes tréning
· modern munkakörnyezet
· dinamikus fejlődési lehetőség
· változatos feladatkör

Ideális jelentkezőnk minimum 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik.

Munkavégzés helye:

Budapest XII. kerület, de a munkakör jellegéből adódóan gyakori a magyarországi (belföldi) utazás.

Információk a kiválasztási folyamatról

A fényképpel ellátott, szakmai önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével és motivációs levéllel együtt várjuk a karrier@1ceba.com email címre magyar és angol nyelven.

A jelentkezés benyújtási határideje: 2018. Május 29-ig!

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe