Beszerző

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Hódmezővásárhely
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország egyik piacvezető egyedi, különleges járműveket, jármű felépítményeket valamint mobil gépeket gyártó cége munkatársat keres az alábbi területre.

Beszerző

Feladatok:
· Alapanyagok beszerzése belföldről, külföldről (rendelés előkészítése, rendelés, beszállítás megszervezése)
· Szoros szakmai együttműködés a raktárral és a tervezéssel
· Kapcsolattartás a beszállítókkal, megrendelések kezelése
· Fuvarok szervezése (be és kiszállítás)

Feltételek:
· Német és/vagy angol nyelvtudás
· Min. középfokú végzettség

Személyiség:
· Jó kommunikációs készség, határozott személyiség
· Rendszerszemléletű gondolkodásmód
· Csapatjátékos

Előny:
· Vállalatirányítási rendszer ismeret
· Gyártó cégnél szerzett 2-3 éves beszerzői tapasztalat

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezés: info@tornado-international.hu címre küldött fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

BIG Sellers Kft.