Gazdasági munkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Pécs (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kereskedelmi és értékesítési tevékenységet folytató vállalatunk pécsi székhelyére keressük csapatunk új tagját gazdasági munkatárs munkakörbe!

Ha pénzügyi területen helyezkednél el, szereted a kihívásokat, és nyitott vagy az új ismeretek elsajátítására, jelentkezz hozzánk!

Fő feladataid:
-beérkező számlák kezelése, feldolgozása
-napi utalások teljesítése, kintlévőség nyomon követése
-pénzügyi kimutatások, statisztikák készítése
-pénzügyi kapcsolattartás partnerekkel és a könyveléssel
-a napi pénzügyi folyamatokkal járó teljes körű adminisztráció

Elvárásaink:
-szakirányú, felsőfokú végzettség
-magas szintű excel ismeretek (függvények használata, pivot)
-stratégiai gondolkodás, összefüggések átlátása
-nagyfokú önállóság és felelősségtudat
-a felmerülő kihívások kezelésének képessége
-lelkes, elhivatott hozzáállás

Amit kínálunk:
-anyagi elismerés, megbecsülés
-folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség (pl. képzések által)
-fiatalos, összetartó csapat, kellemes munkahelyi légkör
-aktív részvétel a vállalat működésében, fejlesztésében
-önálló, proaktív munkavégzés lehetősége

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha úgy érzed, téged keresünk, és szívesen csatlakoznál hozzánk, várjuk önéletrajzodat a következő e-mail címre: [email protected]

Jelentkezési határidő: 2018.05.04.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése