Autószerelő, gépjármű villamosság szerelő

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Dél-dunántúli Közlekedési Központ Zrt - pályázatot hirdet
a Mohácsi Járműfenntartási telepére
autószerelő, gépjármű villamosság szerelő
munkakör betöltésére

Társaságunk Dél-Dunántúlon, Baranya, Somogy és Tolna megyében mintegy 800 db autóbusszal lát el személyszállítási feladatokat. A társaság fő alapelve a folyamatos fejlődés, és stabilitás így munkavállalóinkra hosszú távon számítunk, biztosítva a versenyképes jövedelmet és a szakmai fejlődési lehetőséget

Feladata:
· a társaság autóbuszainak karbantartása, javítása

Követelmények:
· autó illetve gépjármű villamosság szerelői végzettség,
· 3 év szakmai tapasztalat,
· felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),
· "B" kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:
· versenyképes havi alapjövedelem,
· ingyenes utazási lehetőség
· cafeteria-rendszer,
· szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés.

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajz megküldésével 20118.04.27.ig lehet a [email protected] címen

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése