HR Business Partnert

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Multinacionális autóipari megbízónk megbízásából keresünk

Fő feladatok:
-Kiválasztási folyamat működtetése, fejlesztése
-Vállalati toborzási stratégia kidolgozása, folyamatos fejlesztése, alkalmazása
-Belső és külső ügyfelek támogatása HR kérdésekben:
-Munkaerő-biztosítás aktuális létszámigényeknek megfelelően
-Tehetséggondozási kérdésekben támogatás nyújtása (kiválasztás, értékelés, fejlesztés)
-Változásmenedzsment támogatása
-Kapcsolattartás partnercégekkel, szerződések kezelése
-Megrendelések, értékelések, regisztrációk, statisztikák készítése

A munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:
-Min. 3 év HR munkatapasztalat nagyvállalati környezetben
-Vezetői tapasztalat előny
-Felsőfokú, humán vagy gazdasági jellegű végzettség
-Munkajogi ismeretek / gyakorlati alkalmazási tapasztalat előny
-Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete elvárás
-Rugalmasság, párhuzamos intéznivalók kezelése
-Eredményorientáltság
-Magas szintű kommunikációs készség

Amit ajánlunk:
-Előrelépési lehetőség vezetői pozícióba
-Folyamatos képzési, fejlesztési lehetőségek
-Versenyképes fizetés és juttatási lehetőségek
-Vidám, fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Információk a kiválasztási folyamatról

BUDAPEST – SIÓFOK – ZALAEGERSZEG
1036-H Budapest, Bécsi út 59. I/12.
Phone: +36-1-367-5000, +36-1-367-5400 Fax: +36-1-453-2344
8600-H Siófok, Beszédes József sétány 70/B
8900-H Zalaegerszeg, Kis u. 1. fszt./3.
E-mail: ekler@ekler.hu http://www.ekler.hu

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség