Gépkocsivezető

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Cityrama Utazási Iroda kollégákat keres az alábbi munkakörök betöltésére:

Autóbuszvezető (D kategóriás jogosítvánnyal, digitális tachográf kártyával és GKI kártyával)

Gépjárművezető (B kategóriás jogosítvánnyal és személygépkocsis személyszállítói engedéllyel)

Driverguide (idegenvezetői végzettséggel és kiváló angol nyelvtudással, valamint B kategóriás jogosítvánnyal és személygépkocsis személyszállítói engedéllyel)

Amit kínálunk:
-egész éves, nem szezonális munka
-változatos munka és feladatok
-rugalmas beosztás
-stabil vállalati háttér

Információk a kiválasztási folyamatról

Fő és mellékállásban dolgozó kollégákat egyaránt keresünk! Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát az info@cityrama.hu e-mail címre.

Megbízó

Utazási irodák

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése