Manager asszisztens

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
XV. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Pozíció: Manager asszisztens

Leírás: Raktári logisztikai szolgáltatásokkal foglalkozó társaságunk keres budapesti munkavégzési hellyel manager asszisztens munkatársast.

Főbb feladatok:
-senior manager munkájának támogatása
-beérkező és kimenő postai küldemények iktatása, irattári rendbe helyezése
-kimenő levelek, ajánlatok szerkesztése, magyar és angol nyelven
-kimenő számlamellékletek szerkesztése, a kimenő számlák kiállítása
-bejövő számlák regisztrálása, iktatása
-pénzügyi, és forgalmi kimutatások készítése
-találkozók szervezése, jegyzőkönyvek, emlékeztetők készítése, az azokban foglaltak végrehajtásának nyomon követése
-operatív kapcsolattartás a társaság könyvelőjével, és jogászával

Elvárások:
-felső fokú végzettség
-MS Office alkalmazások magabiztos felhasználói szintű ismerete
-aktív, magabiztos angol nyelvtudás, szóban és írásban
-kitűnő szervező- és problémamegoldó képesség
-jó kommunikációs készség szóban és írásban
-logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet, megbízhatóság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
-releváns szakmai tapasztalat
-B kategóriás vezetői engedély

Munkaviszony jellemzői:
-próbaidő után határozatlan idejű munkaszerződés
-teljes munkaidő
-munkavégzés helye: Budapest XV. kerület

Amit kínálunk:
-Versenyképes jövedelem
-Családias, igényes munkakörnyezet
-Jó infrastrukturális háttér
-Változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör

Információk a kiválasztási folyamatról

-Magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, és a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel a gaalz@icloud.com e-mail címen.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése