Bolti eladó

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretne 3 nap munka után 4 napot pihenni?

Cégünk 30 éve van jelen a magyar barkácskereskedelmi piacon, az általunk értékesített termékek: faáru, lap-lemez, gépek-szerszámok, fémtömegcikk, csiszolástechnika, lakkok- pácok és minden más, ami a barkácsoláshoz köthető. Szolgáltatásként a faanyagok méretre szabását kínáljuk vásárlóinknak.
Ha érdekli a barkácsolás és nyitott új dolgokat tanulni, akkor szívesen látjuk csapatunkban!

Elvárások:
-Középfokú végzettség
-Igényes megjelenés és kommunikáció
-Pontos, szorgalmas munkavégzés

Feladatok:
-Vásárlók köszöntése, segítségnyújtás a termék, vagy szolgáltatás kiválasztásában
-Kiszolgálás
-Beérkező áru átvétele, polcra kihelyezése, Beszerzendő áruk összeírása

Munkaidő:
- "A" hónap: hétfő-kedd- szerda: 8-20 óráig
- "B" hónap: csütörtök-péntek- szombat: 8-20 óráig

Az "A" és "B" hónapok havonta cserélődnek.

Ez havi 140-150 órát jelent, több munkát igény szerint lehet vállalni (nincs kötelező, vagy rendszeres "túlóra").

Amit kínálunk:
-Sok szabadidőt biztosító munkarend
-Biztos, munkalehetőséget egy stabil cég bejelentett alkalmazásában
-Versenyképes fizetés
-Fejlődési, előrelépési lehetőség
-Kedvezményes vásárlási lehetőség üzleteinkből
-Étkezési támogatás

Munkavégzés helye:
-1117 Budapest, Váli u. 2-4 (Móricz Zs. körtéren)

Információk a kiválasztási folyamatról

-Fényképes önéletrajzzal, telefonszám megadásával: [email protected]

Megbízó

Kiskereskedelem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése