Értékesítés – sales manager

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Balatonfüred (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
-Felkutatja a lehetséges hazai és külföldi partnereket
-Folyamatos kapcsolatot tart a meglévő partnerekkel
-Ártárgyalásokat folytat a szálloda értékesítési irányelveinek figyelembe vételével
-Folyamatosan elemzi, értékeli a szálloda forgalmát
-Előkészíti, bonyolítja, nyomon követi a rendezvényeket
-Nyilvántartja a szálloda corporate szerződéseit, rendszerbe foglalja a corporate szerződéses feltételeket
-Konkurencia-analízist végez és kiaknázza az ebből adódó lehetőségeket

Elvárások:
-Szakirányú felsőfokú végzettség
-Legalább egy év szállodaipari értékesítésben és marketing területén szerzett tapasztalat
-Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
-kiemelkedő kommunikációs készség és magabiztos fellépés
-Vendégközpontúság
-Pontos, igényes, önálló munkavégzés
-Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:
-Színvonalas szállodai környezet
-Szakmai fejlődés lehetősége
-Versenyképes fizetés
-Fiatal, dinamikus csapat

Információk a kiválasztási folyamatról

Küldje el e-mailben fényképes önéletrajzát, motivációs levelét

Megbízó

Szállodák, panziók, szállók stb.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése