Lakatos szakmunkást keresünk BP XXII. kerületi üzemünkbe

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
1221, Budapest, XXII. kerület Nagytétényi út 226
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Lakatos szakmunkást keresünk BP XXII. kerületi üzemünkbe.

Élelmiszeripari, kórháztechnológiai, uszodatechnikai területen rozsdamentes anyagmegmunkálással foglalkozó cégünk fenti munkakörökben felvételt hirdet.

Feladatok:
-Rozsdamentes lemez jellegű alkatrészek megmunkálása

Elvárások:
-Szakmai végzettség
-Többéves szakmai tapasztalat
-Anyagismeret és műszaki rajzismeret feltétel
-Önálló munkavégzés
-Tisztességes, józan életvitel, igényes munkavégzés
-Budapesten vagy vonzáskörzetében lévő lakhely

Amit kínálunk:
-Teljes munkaidős határozatlan idejű munkaszerződés
-Versenyképes fizetés
-Összehangolt vidám kollektíva

Jelentkezés módja:, magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, várjuk jelentkezését, munkakezdés megjelölésével.

Állás, munka területe(i):
-Fizikai,
-Szakmunka
-Gépszerelő
-Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:
-1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
-Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése