Recepciós munkatársat keresünk

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Belvárosi egészségügyi intézményünkbe keresünk recepciós kollégákat teljes munkaidőben.

Feladatok:
-Egészségügyi intézményünkbe beérkező vendégek fogadása, eligazítása
-Beutalók feldolgozása
-Időpont egyeztetések és rögzítések
-Pénztár/POS terminál kezelése
-A munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása

Munkavégzés helye:
Budapest

Elvárások:
-Minimum középfokú végzettség
-Minimum alap szintű Angol és/vagy Német nyelvtudás
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
-Ügyfélorientált attitűd
-Nagyfokú önállóság
-Kiváló kommunikációs készség
-Gyors problémamegoldó készség, rugalmasság
-Precíz, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:
-Önálló, felelősségteljes munkát hosszú távra
-Korrekt, bejelentett, versenyképes jövedelmet

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük, küldje az [email protected] e-mail címre.

Megbízó

Kórházak, járóbeteg-szakellátás, egyéb egészségügyi ellátás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése