Technikus / Technikus vezető helyettes

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Felsőlajos, Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Hungary Aliment Kft. 1998 óta foglalkozik Magyarországon friss és fagyasztott baromfihús kereskedelmével. Legfontosabb piacaink Svájc és az Európai Unió. Kiemelt jelentőséget tulajdonítunk a minőségügynek és az élelmiszerbiztonságnak. Céljaink között szerepel a piaci jelenlétünk bővítése, a fenntarthatóság biztosítása, illetve a termékek kezelésére vonatkozó követelmények betartása.

Folyamatosan bővülő csapatunkba munkatársat keresünk

munkakörbe.

Feladatok:
-Gépek és szerszámok összes javítási- és karbantartási munkálatainak önálló elvégzése
-A szerszámok és gépek ellenőrzése és karbantartása
-Gépek és szerszámok hosszú élettartamának biztosítása
-A járművek, targoncák ellenőrzése, azok tisztítása
-Veszélyes anyagok (benzin, olaj, festék stb.) ellenőrzése és tárolása
-Az állandó műszaki üzemkészenlét biztosítása
-A munkatársak támogatása műszaki kérdésekben

A munkakör betöltésére ideális jelölt, aki:
-Legalább középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik
-Megbízható, precíz, terhelhető személyiség
-Munkájáért, annak színvonaláért felelősséget vállal

Amit kínálunk:
-Határozatlan időre szóló munkaszerződés
-Teljesmunkaidős foglalkoztatás
-Versenyképes jövedelem
-Továbbképzési lehetőségek
-Előrelépési lehetőség

A munkavégzés helye:
Bács-Kiskun Megye, Felsőlajos

Információk a kiválasztási folyamatról

Önéletrajzokat a [email protected] e-mail címre várjuk.

Megbízó

Élelmiszer, ital, dohánytermék gyártása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe