Készletgazdálkodási munkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Győr (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A RENAULT Közép-európai logisztikai központja új munkatársat keres

Készletgazdálkodási munkatárs munkakörbe

Csatlakozzon Ön is a nagy múltú, sikeresen működő Renault közösséghez!

Munkatársunk feladata lesz:
-Készletszint figyelése, megrendelések feladása a szállítók központi raktárai felé SAP-ban
-Megrendelések nyomon követése
-Kapcsolattartás az ügyfélszolgálattal, a raktárral és a szállítókkal
-Szállítói reklamációk ügyintézése
-Alkatrészek készletezési adatainak karbantartása
-Elemzések, riportok készítése

Elvárások:
-Felsőfokú (logisztikai, gazdasági) végzettség, vagy középfokú végzettség min. 3 év beszerzés/logisztika területén szerzett munkatapasztalattal
-Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
-Irodai alkalmazások, elsősorban Excel magas szintű felhasználói ismerete
-Rendszerszemléletű gondolkodás
-Jó elemzőképesség
-Gyors döntéshozatal, problémamegoldó képesség
-Precíz munkavégzés, jó szervezettség
-Francia nyelv és SAP ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:
-Versenyképes bérezés, kiemelkedő béren felüli juttatási és jutalmazási rendszer
-Barátságos munkakörnyezet
-Megbízható, emberközpontú munkáltató
-Renault dolgozói kedvezmények
-Élet- és baleset biztosítás, dolgozóknak járó egyedi egészségügyi szolgáltatások, rekreációs lehetőségek

Információk a kiválasztási folyamatról

Szakmai önéletrajzát küldje elérhetőségeinkre: e-mail: [email protected], Hungarian Alliance Logistics Kft, 9027 Győr Platánfa u. 1.,

Telefonszám: +36 96 801 801; e-mail: [email protected]

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe