Személyszállítás-gazdasági főmunkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Pécs
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Zrt. keres pécsi munkavégzéssel munkatársat.

Munkakör: személyszállítás-gazdasági főmunkatárs

Feladatok:
-Közreműködni a társaság üzleti tervének - személyszállítási tevékenységre vonatkozó – elkészítésében. A végrehajtás folyamatos ellenőrzése, a teljesítés értékelése.
-Előkészíteni a közszolgáltatási szerződésekkel kapcsolatos adatszolgáltatást, elemzést készíteni a közszolgáltatásra vonatkozó jogszabályok előírásainak megfelelően.
-Közreműködni a bevételek szabályzatokban foglalt elszámoltatásában, az elővételi menetjegyeladás és hitelezett utazási ügyek intézésében.
-A személyszállítási tevékenység elemzéséhez adatok, elemző-előkészítő anyagok összeállítása, adatszolgáltatási feladatok ellátása.
-Közreműködni a személyszállítás területén sorra kerülő informatikai fejlesztések kialakításában, azok bevezetésében.

A jelentkezővel szemben támasztott elvárások:
-közgazdász vagy gazdasági szakokleveles mérnök végzettség,
-kiváló prezentációs készség szóban és írásban,
-kommunikatív és csapatorientált személyiség,
-az MS Office (különös tekintettel az Excel) magas szintű kezelése,
-önálló munkavégzés,
-angol és/vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:
-fiatalos, lendületes csapat,
-Kollektív Szerződés szerinti javadalmazás és juttatások,
-szakmai és nyelvi képzések.

Információk a kiválasztási folyamatról

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal és legfeljebb egy oldalas motivációs levéllel a szemelyszallitas@ddkk.hu címre várjuk február 20-ig.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése