Értékesítési vezető

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kezedbe vennéd az irányítást? Vezető személyiség vagy? Változatos munkát keresel, és kihívásokra vágysz?

Ha magadra ismertél, köztünk a helyed! Győri telekommunikációs értékesítő csapatunk élére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
-az irányítása alá tartozó munkatársak napi munkavégzésének aktív támogatása, teljesítményének nyomon követése (25-30 fő)
-felel az egyéni és csoportos értékesítői tervszámok teljesítéséért
-szakmai és értékesítési képzések levezetése a munkatársak részére
-munkatársak szakmai tudásának felmérése, folyamatos bővítése, fejlesztése
-a munkatársak munkavégzési hatékonyságának ellenőrzése, a hatékonyság növelése

Leendő kollégánk:
-min. 2 éves értékesítési területen szerzett vezetői tapasztalattal rendelkezik
-képes átlagon felüli teljesítményt nyújtani munkájában
-kiemelkedő kommunikációs készség jellemzi, határozott, következetes
-energikus, tanulékony, empatikus, pozitív személyiség, aki nyitott az újdonságokra
-önállóan és csapatban egyaránt megállja a helyét
-pontos, precíz, rendszerető és képes rendszerben gondolkodni

Amit biztosítunk:
-versenyképes jövedelem, megbecsülés
-folyamatos, maximális vezetői támogatás, együttműködés, a felsővezetői döntésekbe való bevonással
-fejlődési és továbbképzési lehetőség, csapatépítő tréningek
-stabil, hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben
-önálló, felelősségteljes munkavégzés lehetősége
-vidám hangulat, fiatalos, dinamikus, összetartó csapat

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha szívesen csatlakoznál hozzánk, jelentkezz önéletrajzoddal és bérigényed megjelölésével az ertekesitesi.vezeto@kspartner.hu e-mail címen!

Jelentkezési határidő: 2018.03.15.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség