Ügyfélszolgálati tanácsadó

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Vas megye
Munkaidő
teljes munkaidő, szabadúszó, vállalkozó

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Multinacionális, piacvezető cég keres vállalkozó szellemű Ügyfélszolgálati tanácsadó-t Vas megye területére.

Feladatok: Az lesz bőven, de reggeli kávézós megbeszélés után ügyfélkiszolgálás, tanácsadás, meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás. Nem lesz monoton és korán sem unalmas.

Amit várunk: Légy határozott és kreatív, szeress önállóan dolgozni, de légy egyben csapatjátékos. Legyen diplomád és tudj a számítógéppel bánni.

Amit kínálunk: Legjobbaknak karrier építést, céljutalékot, céges jutalom utat, rugalmas időbeosztást és első évben gyakornoki pénzbeli támogatás. Ne habozz, jelentkezz!

Információk a kiválasztási folyamatról

Küldd el fényképes önéletrajzod a gavoro@allianz.hu címre.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése