Értékesítési munkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Nagykanizsa
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Helység:Nagykanizsa
Kategória:Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat:Nem feltétel
Foglalkoztatás jellege:Vállalkozói/szerződéses
Elvárt végzettség: középiskola/Érettségi
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs

Leírás
Szereted a kihívásokat, a változatos munkát, nyitott vagy az emberek felé? Légy a csapatunk része!

Kollégáinkhoz csatlakozva, vagy vállalkozóként külön utakat kutatva, részese lehetsz egy dinamikus értékesítői teamnek.

Ahogyan a leendő munkatársunkat elképzeljük:
-értékesítési szemlélet, értékesítési véna
-jó kommunikációs készséggel rendelkezik
-alapfokú számítógép ismeretekkel bír
-szeret csapatban dolgozni, de képes az önálló munkavégzésre is

Munkakör betöltése során előnyt jelent:
Értékesítési tapasztalat!!!
az UPC Direct termékek, szolgáltatások ismerete(előny, de nem feltétel)

Feladatok, amelyeket rábíznánk:
-új és meglévő ügyfelek személyes megkeresése
-az ügyfél érdeklődésének felkeltése az aktuális díjcsomagokat, szolgáltatásokat illetően. Információ adása a szerződéskötési feltételekről
-az ügyféllel való egyeztetés során további igények felmérése, a kínált portfóliónkból további ajánlások tétele
-a felvett adatok rögzítése egy központi programba számítógépen keresztül
-ügyfélpanaszok kezelése

Amit mi nyújtunk:
-versenyképes juttatási csomag(Alap fizetés+teljesítmény utáni jutalék)
-szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
-kiváló csapat
-ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Munkavégzés helye: Zala-Somogy megye

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezés:Fényképes önéletrajzokkal az e-mail címre várjuk.
ertekesites.spoinvest@gmail.com

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ