AWI hegesztőt- lakatost keresünk BP XXII. kerületi üzemünkbe

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
XXII. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

AWI hegesztőt- lakatost keresünk BP XXII. kerületi üzemünkbe.

Élelmiszeripari, kórháztechnológiai, uszodatechnikai területen rozsdamentes anyagmegmunkálással foglalkozó cégünk fenti munkakörökben felvételt hirdet.

Feladatok:
-Rozsdamentes lemez jellegű alkatrészek összeállítása rajz szerint, hegesztés argon védőgázos ívhegesztéssel (AWI)

Elvárások:
-Szakmai végzettség
-Minősítés nem feltétlen szükséges, de előnyt jelent
-Többéves hegesztési szakmai tapasztalat
-Anyagismeret és műszaki rajzismeret előnyt jelent
-Önálló munkavégzés
-Tisztességes, józan életvitel, igényes munkavégzés
-Budapesten vagy vonzáskörzetében lévő lakhely

Amit kínálunk:
-Teljes munkaidős határozatlan idejű munkaszerződés
-Versenyképes fizetés
-Összehangolt vidám kollektíva

Jelentkezés módja:, magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, várjuk jelentkezését, munkakezdés megjelölésével.

Állás, munka területe(i):
-Fizikai,
-Szakmunka
-Gépszerelő
-Hegesztő,
-Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:
-1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
-Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
1221, Budapest, XXII. kerület Nagytétényi út 226

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ