Pénzügyi munkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyar tulajdonban lévő, 20 éve működő, budapesti székhelyű személyszállító cég felvételt hirdet PÉNZÜGYI MUNKATÁRS pozícióba.

Feladatok:
-A gazdasági szervezet tevékenységéhez kapcsolódó pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
-Pénzügyi nyilvántartások vezetése
-Bejövő és kimenő számlák rögzítése, egyeztetése, kimenő számlák készítése
-Számlareklamációval kapcsolatos feladatok ellátása főként angol nyelven
-A könyvelési munka támogatása
-Számlakontrolleri feladatok elvégzése, kintlévőségek kezelése
-A kiszámlázandó utakhoz kapcsolódó elszámolások elkészítése

Elvárások:
-Minimum középfokú szakirányú végzettség (pénzügy, számvitel)
-Angol nyelvtudás szóban és írásban
-Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
-Pontos, igényes, felelősségteljes munkavégzés
-Káros szenvedélyektől mentes életmód

Amit kínálunk:
-Versenyképes fizetés
-Bejelentett munkaviszony
-Stabil hátterű cég

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett feltételeknek, kérem küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az [email protected] e-mail címre.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe