Logisztikai munkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Folyamatosan növekvő rendezvényszervező csapatunkba logisztikai munkatársat keresünk

Feladatok:
-Irodai beszerzés és az ahhoz kapcsolódó logisztikai folyamatok teljes körű koordinálása
-Céges autópark szervízelésének koordinálása
-Kapcsolattartás és tárgyalás a szervizekkel
-Logisztikai folyamatok fejlesztése
-A vállalatcsoport stratégiájának végrehajtása
-A területhez tartozó kollégák munkájának összefogása
-Projektek nyomon követése, adminisztráció

Elvárások:
-Középfokú végzettség
-Több éves tapasztalat
-Felhasználói szintű MS Office ismeretek
-Csapatmunkára való képesség
-Jó kommunikációs képesség
-Terhelhetőség
-Nem fél a kihívástól
-Rendszerszemlélet
-előny kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:
-Felelősségteljes feladatkör
-Karrierépítési lehetőség a cégcsoporton belül
-Fiatal, motivált, rugalmas csapat, erős csapatszellem
-Pozitív, támogató légkör
-Elvárásoknak megfelelő bérezés

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével várjuk a [email protected] címre.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe