Egészségügyi Asszisztens

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szegedi székhelyű alvászavar központ keres azonnali kezdéssel alvásdiagnosztikai asszisztensi feladatok ellátására egészségügyi végzettségű munkatársat, teljes vagy részmunkaidőben.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
-éjszakai alvásdiagnosztikai vizsgálatok elvégzése,
-vizsgálatok előkészítése, az ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése,
-a vizsgálatra érkező betegek irányítása, ellátása,
-nappali adminisztráció, leletgépelés.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
-egészségügyi általános ápoló, szakápolói képesítés (középfokú)
-diplomás ápolói képesítés előny,
-EEG szakvizsga előny,
-intenzíves ápolói tapasztalat előny,
-Windows és MS Office számítógépes környezet gyakorlott használata,
-jó problémamegoldó képesség, jó szervezőképesség, jó kommunikációs képesség.

Munkavégzés:
-Teljes munkaidő esetén a feladatok ellátása heti váltott műszakban:
× 1 hétig 5 x éjszaka 18.30-6.30 óra között, majd
× 1 hétig 5 x délelőtt 6.30-10.30 óra között történik;

-Részmunkaidő esetén:
× hetente 5 x éjszaka 18.30-6.30 óra között

-munkavégzés helye: Szeged, Kálvária sgt 57.;
-munkavégzés formája: alkalmazotti státuszban
-bérezés: megegyezés szerint.

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezését motivációs levele kíséretében, fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel a karrier@somnocenter.hu e-mail címre küldje, alvásdiagnosztikai asszisztens tárgymegjelöléssel.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség