Marketing-Kommunikációs munkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
I. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk az egészségügyi szektorban működik, alvászavarok terápiás kezelésével foglalkozik. Budapesti alvásdiagnosztikai központunk, valamint alvásterápiás szaküzletünk támogatására, kommunikációs munkatársat keresünk.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
-A cég éves kommunikációs stratégiájának kialakítása, megvalósítása
-A cég vizuális arculatának gondozása,
-Részvétel a videoanyagok elkészítésében.
-Weboldal tartalmának fejlesztése és szerkesztése
-Webshop karbantartása
-Közösségi média eszközök kezelése
-Kiadványok, információs anyagok tervezési folyamatainak koordinálása a grafikustól a nyomdai kivitelezésig
-Hirdetések, arculati elemek elkészítésének koordinálása
-Szövegírás: PR cikkek, kiadványok, hirdetések, blog írása
-Belső és külsős rendezvények szervezése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
-Felsőfokú szakirányú végzettség
-Legalább 2-3 éves tapasztalat
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
-Kiváló íráskészség
-Kreativitás, rugalmasság
-Középfokú aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
-versenyképes jövedelem,
-béren kívüli juttatások
-hosszútávú, nyugodt munkahely
-teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
-Budapest, I. kerület

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes önéletrajzát a sales@cpap.hu e-mail címre várjuk, kommunikációs munkatárs tárgy megjelöléssel.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség