Oktatásszervező

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal és motivációs leveleddel a csorgo.judit@behappynyelviskola.hu (csorgo.juditkukacbehappynyelviskola.hu) e-mail címre várjuk!

Szakmai elvárások, előnyök:
-Andragógia diploma vagy Anglisztika diploma
-Oktatási területen szerzett tapasztalat
-Legalább középfokú angolnyelvtudás

Egyéb elvárt készségek:
-Oktatási terület szeretete, személyes ambíciók ezzel kapcsolatban
-Lendületes, pozitív, "tenni akaró" és csapatjátékos személyiség
-Jó kapcsolatteremtő képesség
-Angol nyelv szeretete
-Laza, humoros személyiség

Feladatok
-Érdeklődőkkel való kapcsolat felvétel telefonon (nem hideg hívások!) és időpont egyeztetés
-Személyes tájékoztatás és szintfelmérés
-Érdeklődők beiratása

A feladatokra és munkakörre az iskola módszere, habitusa alapján pontos betanítás van.

Amit kínálunk:
-Hosszú távú együttműködés és fejlődési lehetőség
-Vidám, jó hangulatú munka környezet
-Fiatal, ambiciózus csapat

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha szeretnél egy igazán jó csapatban, sikeresen dolgozni és fejlődni, jelentkezz! Önéletrajzod és motivációs leveled fizetési igényed megjelölésével küldd a csorgo.judit@behappynyelviskola.hu címre!

Megbízó

Egyéb oktatási szervezetek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség