Telekommunikációs tanácsadó és értékesítő

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Csorna, Kapuvár, Sárbogárd, Székesfehérvár, Tata, Tatabánya
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Legyél Telekommunikációs tanácsadó és értékesítő

a Magyar Telekom hivatalos Partnerénél!

Új kollégából vezető értékesítő? Nálunk lehetséges! Építsd a karriered a Telekom hivatalos Partnerénél értékesítő munkatársként! #ilovemyjob #szeretemamunkám #lifegoals #életcélom

Partner cég: LSS' COM Kft.

Üzlet, helyszín: Telekom partner üzlet, Csorna, Kapuvár, Sárbogárd, Székesfehérvár, Tata, Tatabánya

Az alábbi feladatokban számítunk rád:
-Élményt nyújtó ügyfélkiszolgálás, a Telekom termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
-Konzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadás
-Eszközök, online szolgáltatások bemutatása az ügyfeleknek
-Panaszok, reklamációk kezelése

Téged keresünk, ha:
-Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
-Kiválóak kommunikációs és problémamegoldó készségeid
-Fontos számodra az ügyfélközpontúság
-Eredményorientált és dinamikus vagy
-Érdeklődsz és nyitott vagy a technológiai újdonságok iránt
-Precízen végzed a munkád és nem riadsz vissza kihívásoktól

Előnnyel indulsz a pályázók között, ha:
-Van üzletkötői vagy értékesítési területen szerzett tapasztalatod
-Magabiztosan beszélsz angol nyelven is

Miért jó velünk dolgozni?
-Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz
-Teljesítményorientált, versenyképes jövedelemre tehetsz szert
-Lehetőséget adunk a legújabb készülékek, szolgáltatások kipróbálására
-Folyamatos támogatást és képzést kínálunk, hogy a legjobb lehess!

Információk a kiválasztási folyamatról

Nálunk a legmodernebb, élményt nyújtó játékos kiválasztási folyamaton mehetsz végig. Kíváncsi vagy? Jelentkezz ezen az e-mail címen keresztül, megjelölve a várost: hr@lsscom.hu

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség