Pénzügyi főmunkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Pécs
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ha jártas vagy pénzügyi területen, munkádban új kihívásokra vágysz, és szívesen részt vennél egy folyamatosan fejlődő cég pénzügyi folyamatainak fejlesztésében, csatlakozz hozzánk pénzügyi főmunkatársként!

Dinamikusan fejlődő, kereskedelmi és értékesítési tevékenységet folytató vállalatunk keresi új munkatársát pénzügyi területre, pécsi székhelyére. Cégünk 8 telephelyen van jelen a dunántúli régióban, és 45 munkavállalót foglalkoztat.
Meggyőződésünk: a belső motiváció a legjobb hajtóerő.

Feladatok:
-a jelenlegi pénzügyi folyamatok optimalizálása, illetve új pénzügyi rendszer kialakítása, bevezetése
-a cég pénzügyi működésének gazdaságos, hatékony és szabályszerű biztosítása
-éves pénzügyi terv összeállítása
-havi pénzügyi kimutatások, statisztikák készítése
-pénzügyi információk és adatok rendszerezése, feldolgozása és elemzése
-folyamatos információnyújtás és együttműködés a vezetőséggel

Leendő kollégánk:
-szakirányú, felsőfokú végzettséggel rendelkezik
-min. 3-5 éves tapasztalattal rendelkezik pénzügy-számviteli területen
-kimutatások, költségelemzések készítésében jártas
-stratégiai gondolkodás jellemzi, ösztönzőleg hatnak rá a kihívások
-önállóan, precízen, pontosan végzi munkáját

Amit kínálunk:
-részvétel egy dinamikusan fejlődő vállalat fejlesztésében, támogatásában
-anyagi és erkölcsi elismerés, megbecsülés
-kihívásokban gazdag, változatos, felelősségteljes munkakör
-a folyamatos fejlődéshez szükséges feltételek biztosítása, pénzügyi vezetői munkakörbe való előrelépési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és szívesen csatlakoznál hozzánk, várjuk önéletrajzodat a penzugyi.fomunkatars@w-protect.hu e-mail címre!

Jelentkezési határidő: 2017.12.31.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség