Junior és senior java fejlesztő

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, energikus csapat tagja lenni?

Jelentkezz hozzánk 'JUNIOR ÉS SENIOR JAVA FEJLESZTŐ' munkakörbe!

A munkád során lehetőséged lesz:
-web alapú ügyviteli és vállalatirányítási rendszerek fejlesztésére.

Mindenképpen jelentkezz az állásra, ha:
-Junior Java fejlesztőként minimum 6 hónap, Senior Java fejlesztőként minimum 4 év Java fejlesztésben szerzett tapasztalattal rendelkezel;
-haladó szinten ismered az SQL utasításokat;
-ismered és a gyakorlatban is használod a tiszta és egyszerű kódolás elveit (Clean Code);
-ismersz fejlesztést segítő eszközöket (SVN/GIT, NetBeans/Eclipse);
-minőségorientált a hozzáállásod;
-jó problémamegoldó képességgel rendelkezel;
-önállóan és csapatban is jól tudsz dolgozni.

Örülünk, ha:
-JAVA 8, PostgreSQL tapasztalattal rendelkezel;
-ismered a ZKoss keretrendszert;
-van JPA (Eclipselink vagy Hibernate) tapasztalatod;
-rendelkezel HTML5, CSS3, Javascript ismeretekkel;
-angol nyelvtudásodat szóban és írásban is tudod használni;
-van tapasztalatod ERP rendszer(ek) területén.

Tetszeni fog az új munkahelyed, mert:
-korszerű technológiákat használhatsz;
-innovatív fejlesztési projektekben vehetsz részt;
-fiatalos csapat tagja lehetsz (30 év az átlagéletkor);
-a vállalat 15 éves stabil működése hosszú távú lehetőségeket kínál;
-a változatos feladatok miatt minden nap érdekesnek tűnik;
-folyamatos szakmai támogatást kapsz, elősegítjük a fejlődésed;
-mindig jó hangulatban dolgozunk;
-változatos csapatépítő programokat szervezünk;
-minden héten szakképzett masszőr segít a feltöltődésben;
-korlátlan mennyiségű kávé áll a rendelkezésedre;
-a pihenőszobában (Xbox, pingpong, csocsó és babzsákok) bármikor kikapcsolódhatsz;
-a légkondicionált irodai környezetben nyáron is kényelmesen végezheted a munkád.

Információk a kiválasztási folyamatról

Küldd el fényképes önéletrajzod a job@ikron.hu e-mail címre és legyél Te is a csapatunk tagja!

Megbízó

Információtechnológia, számítógépes programozás, internetes portálok

Szoftverfejlesztés, rendszerfelügyelet, IT Outsourcing

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Kapcsolat