Ügyfélszolgálati munkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Mosonmagyaróvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szívesen foglalkozol emberekkel? Jól kommunikálsz, könnyen megérteted magad másokkal? Szereted a pörgős, változatos munkát?

Ha magadra ismertél, köztünk a helyed! Mosonmagyaróvári Vidanet partner üzletünkbe munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
-ügyfelek tájékoztatása, ügyfélkiszolgálás
-szolgáltatások értékesítése
-napi értékesítések rögzítése és nyomon követése
-a munkakörhöz tartozó feladatok rendszeres, pontos adminisztrációja

Leendő kollégánk:
-legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
-kiemelkedő kommunikációs készség és problémamegoldó képesség jellemzi
-önálló, megbízható, munkájára igényes
-pozitív, ügyfélközpontú szemléletű, az értékesítéshez elengedhetetlen versenyszellemmel

Amit biztosítunk:
-versenyképes juttatási csomag
-hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben
-folyamatos szakmai fejlődési lehetőség változatos munkakörben
-önálló, felelősségteljes munkakör
-fiatalos, dinamikus, összetartó csapat

Értékesítési területen szerzett tapasztalat előny!

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, jelentkezz hozzánk önéletrajzoddal az ugyfelszolgalat.mosonmagyarovar@kspartner.hu e-mail címen!

Jelentkezési határidő: 2017.09.03.

„Itt érték a munkád!”

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése