Központi koordinátor

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Ridge Park, Fiastyúk utca, Érd
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Konténer Hungária Kft. Érdi központi telephelyére

KÖZPONTI KOORDINÁTOR

kollégát keres szeptemberi kezdéssel.

A logisztikai szektorban 15 éve dinamikusan fejlődő Cégcsoport tengeri konténerek kereskedelmével és átalakításával foglalkozik Érden, a Ridge Parkban tavaly megnyitott 10.000 nm-es központi telephelyén.

Amit kínálunk:
-Heti 40 órás, határozatlan idejű munkaviszony
-Versenyképes juttatási csomag
-Stabil háttér, nemzetközi beágyazottság
-Hosszútávú fejlődési és tanulási lehetőség
-Döntéshozatalban való részvétel
-Változatos feladatok

Napi feladatok:
-Ügyvezető és irodavezető munkájának napi támogatása
-Adminisztrációs és dokumentációs feladatok
-Általános ügyvitel, irodai feladatok ellátása
-Vendégek, ügyfelek fogadása
-Számlázás, Könyvelési anyag összekészítése
-Nyilvántartások vezetése
-Kimenő és bejövő posták kezelése, iktatása
-Partneri elszámolások elkészítése, kapcsolattartás
-Pénzügyi, banki ügyvitel
-Személyzeti ügyek menedzselése

Elvárások:
-Felsőfokú gazdasági végzettség (2-4 év tapasztalattal) vagy középfokú végzettség (legalább 4-6 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal)
-Ambíciózus és proaktív személyiség (“csapatjátékos”)
-Nagyfokú precizitás és rendszerszemlélet
-Kiváló szervezőkészség
-Menedzser beállítottság
-Irodai szoftverek készségszintű ismerete

Előny:
-Érd környéki lakóhely (Érd, Százhalombatta, Budaörs, Törökbálint stb.)
-Műszaki vagy kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
-Jó probléma megoldó és kommunikációs képesség
-min. 10 év tapasztalat

Munkavégzés helye: 2030 Érd, Ridge Park, Fiastyúk utca

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes önéletrajzát a jelentkezes@kontener.hu e-mail címre várjuk, hosszútávra keresünk kollégát, kezdés időpontja szeptember 1.

Várjuk jelentkezését!

www.kontener.hu

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése