PHP fejlesztő

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk dinamikusan fejlődő csapatába munkatársat keres 'PHP fejlesztő' munkakörbe.

A feladatok, amelyek Rád várnak:
-webes alkalmazások fejlesztése
-tervezés és megvalósítás
-sitebuild

Téged keresünk, amennyiben:
-rendelkezel legalább 2 év PHP fejlesztésben szerzett tapasztalattal
-haladó szinten ismered a PHP, SQL nyelveket
-rendelkezel HTML5/CSS3 haladó szintű ismeretekkel
-van tapasztalatod JavaScript (jQuery, Ajax) területen
-OOP módszertan szerint programozol
-angol nyelvtudásodat szóban is tudod használni (szövegértés)
-vannak NetBeans vagy Eclipse ismereteid

Örülünk, ha:
-3-5 év fejlesztői tapasztalatod van
-van gyakorlatod reszponzív felületek tervezésében
-ismersz verziókövető rendszereket (Git, SVN)
-ismered a Laravel keretrendszert
-AngularJS, vagy egyéb JavaScript keretrendszerrel kapcsolatos tapasztalattal rendelkezel
-analitikus és problémamegoldó gondolkodásmóddal rendelkezel, igényes munkavégzés jellemez
-önállóan és csapatmunkában is tudsz dolgozni, jó kommunikációs képességekkel rendelkezel

Amit ajánlunk:
-munkavállalói státusz
-korszerű technológiák használata
-új, innovatív fejlesztési projektek
-kreativitást igénylő feladatok
-versenyképes fizetés, egyéb juttatások

A munkavégzés helye: Szeged

Információk a kiválasztási folyamatról

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz formájában a job@ikron.hu e-mail címre várjuk.

Megbízó

Információtechnológia, számítógépes programozás, internetes portálok

Szoftverfejlesztés, rendszerfelügyelet, IT Outsourcing

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése