Asztalos

Készházak gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ASZTALOS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Több éves gyakorlattal bír bútor illetve nyílászárók gyártásában
Önállóan és csapatban is képes dolgozni
Együttműködő
Megfelelő fizikai erőnléttel bír
Igazi ezermester, szereti a kihívásokat és a komplex feladatokat
Jó munkabírású és kitartó
Szakirányú végzettsége van
B típusú jogosítvánnyal rendelkezik (lehetőség szerint)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
A területen szerzett tapasztalat elvárás, így elsősorban azok jelentkezését várjuk akik korábban már dolgoztak hasonló jellegű munkakörben

Főbb feladatok, munkák:
Ács, épület asztalos és bútorasztalos feladatok, nyílászárók gyártása

Megbízóról:
Három évtizede foglalkozik készházak gyártásával, hogy színvonalas választékot készítsenek utcákra, terekre, különböző funkciójú kisebb-nagyobb épületeket létesíteni szándékozó vállalkozások, szervezetek számára

Amit kínálunk:
Versenyképes bérezés
Szakmai fejlődési lehetőség
Stabil, hosszú távú munkahely

Munkavégzés helye:
Pécs