Raktáros

Márkafüggetlen Gumi és Autó szerviz hálózat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Precíz, pontos munkavégzés
Terhelhetőség
Csapatjátékos attitűd

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Targoncavezetői jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Raktározási feladatok végrehajtása a felettes által megadott határidőre (helykódos nyilvántartási rendszer ismerete),
A helyes és megfelelő árukezelés elsajátítása és ezek megfelelő alkalmazása,
Munkakörnyezet rendezetten, tisztán tartása
Munkaeszközök, berendezések, gépek ápolása, állapotuk megóvása
A környezetvédelmi, munka - és tűzvédelmi szabályok megismerése, betartása,

Munkavégzés helye:
Baj (Komárom-Esztergom megye)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]