Villamos karbantartó

Európa egyik legmeghatározóbb vízi szárnyas toll- és pehely feldolgozásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLAMOS KARBANTARTÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középszintű szakirányú végzettség
Min. 2 év szakmai tapasztalat
Pontosság, megbízhatóság, problémamegoldó képesség
Többműszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
PLC programozási ismeret
Kisteljesítményű kazánfűtő végzettség
Ipari olaj és gáztüzelő berendezés kezelő végzettség targoncavezetői jogosítvány (vezetőüléses)

Főbb feladatok, munkák:
Üzem területén található termelő berendezések állapotának folyamatos figyelése, hibák javítása
Épületvillamossági, erőátviteli rendszerek, eszközök karbantartása
Ezermester feladatok

Amit kínálunk:
Versenyképes alapbér
Minőségbónusz, mozgóbér

Munkavégzés helye:
Kecskemét

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]