Frontend fejelsztő, angular

Egyedi fejlesztéssel foglalkozó informatikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FRONTEND FEJELSZTŐ, ANGULAR

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább 3 éves fejlesztői tapasztalat
Angular ismeret
PHP ismeret
Fejlesztői tapasztalat NPM/Yarn, Bootstrap, SASS, SCSS, REST API ismerete, reszponzív tervezési elmélet
Clean code szemlélet
SVN / Git ismeret
Rendszerszemlélet és tervezési képességek
Ügyfélközpontú szemlélet
Önálló / Csapatban történő munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
PostgreSQL
TypeScript
Angular 9, NodeJS, Webpack
Redmine

Főbb feladatok, munkák:
Részvétel a fejlesztési folyamatokban, amelyek a legmodernebb technológiákkal, agilis megközelítés mentén zajlanak
Részvétel a tesztelési, hibaelhárítási folyamatokban

Amit kínálunk:
Rugalmas munkavégzés
Gyors szakmai fejlődési lehetőség
Fiatalos légkör
Stabil, erős tulajdonosi háttér
4-8 órás munkaidő

Fizetés: megegyezés szerint, alkalmazotti jogviszony, általános munkarend

Munkavégzés helye:
Budapest, XV. kerület