Elemző / ügyfélkezelő

Közel fél évszázados múlttal rendelkező pénzügyi cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ELEMZŐ / ÜGYFÉLKEZELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Érettségi
Jó kommunikáció
Célorientáltság
Fiatalos csapatszellem
Ambíció
Vezetői attitűd
Heti 20-25 óra ráfordítás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Felsőfokú végzettség
Vezetői tapasztalatok
Vállalkozói ambíció
Nyitott- fiatalos személyiség
Pénzügyi szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Pénzügyi elemzések elvégzése (főként magánszemélyek számára)
Ügyfél kezelés
Időpont egyeztetés
Adminisztráció

Megbízóról:
Közel fél évszázados múlttal rendelkező, német, Magyarországon és Európában is piacvezető szerepet betöltő pénzügyi céghez debreceni irodabővülés miatt keresünk fiatalos, most kialakuló csapatunkba munkatársakat, akár fő, akár mellékállásba, illetve iskola mellett is végezhető munkakörbe

Amit kínálunk:
Teljesen rugalmas munkaidő (akar egyetem mellett is tökéletesen végezhető)
Fiatalos, összetartó csapat
Teljesítmény arányos bérezes
Irodai - csapatmunka
Átlag feletti jövedelem
Extra könnyű előre lepési lehetőség (1-2 hónapon belül könnyedén 100%-os fizetés emelés)

Munkavégzés helye:
Debrecen és 50 km-es körzete