Termeléstervező

310 főt foglalkoztató, székhelyén kívül még két telephelyen működő, hazai tulajdonú gyártó vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

TERMELÉSTERVEZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
Legalább 5 éves termeléstervezési területen szerzett tapasztalat
Kiváló Excel tudás
MS Office ismeretek
Szakmai angol nyelv kommunikáció szintű ismeret
Bármely vállalatirányítási rendszer ismeret
Analitikus szemlélet és gondolkodásmód
Kiváló szervezési és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP, IFS, MFG PRO)
Laizen/Lean ismeret
Készlettervezés tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Gyártás tervezése a sales forecast alapján
A gyártáshoz szükséges erőforrások és anyagszükséglet meghatározása
Rendelkezésre álló gyártókapacitások kihasználtságának időszakos felülvizsgálata
Javaslattétel a gyártás tervezéshez kapcsolódó folyamatokra
Termelési tervek optimális készítése a rendelkezésre álló kapacitás és az egyéb körülmények figyelembevételével
A napi és heti gyártási ütemtervek megvalósulásának felügyelete, eltérések esetén termeléssel egyeztetés és intézkedések indítása
A teljes tervezési és gyártási folyamat folyamatos elemzése, fejlesztése
A termeléshez kapcsolódó műveletek megismerése, optimalizálási lehetőségek felkutatása és beépítése, különös tekintettel az új termékeknél
Folyamatos együttműködés a társosztályokkal

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Cafeteria juttatás
Szakmai fejlődési lehetőség
Vállalati tréningek
Lelkes, vidám csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, XXIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: [email protected]