Szerkesztő / riporter

Hévízi televízió megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERKESZTŐ / RIPORTER

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség és/vagy több éves gyakorlat
MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez szükséges előnyök, képességek, készségek:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Erős kommunikációs képesség
Nyitottság, témaérzékenység
Gyors, precíz munkavégzés
Terhelhetőség
Jó problémamegoldó képesség
Ambíció, kreativitás, csapatszellem
Zala megyei lakhely

Főbb feladatok, munkák:
Információk, háttéranyagok gyűjtése, kutatómunka végzése, téma kiválasztása
Helyi bejelentkezések, riportok, tudósítások, interjúk készítése
Az információk pontosságának, érthetőségének, hírértékének ellenőrzése
Időpontegyeztetés a riport alanyaival, együttműködés a stábbal
Sajtótájékoztatókon való részvétel
Anyagok szerkesztése, vágása, ellenőrzése
Műsor összeállításában való részvétel, szerkesztés

Megbízóról:
Sokoldalú tartalmukkal informálnak, szórakoztatnak, folyamatosan megújuló saját gyártású műsoraik miatt az egész család számára kínálnak kikapcsolódást a nap 24 órájában.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Változatos feladatok
Rugalmas munkavégzés
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Hévíz

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, jelentkezzen magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, végzettség megjelölésével, lehetőleg referenciákkal az alábbi email címen: [email protected]