Értékesítő

Szoftverfejlesztéssel és egyéb IT szolgáltatásokkal foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Jó kommunikáció, IT értékesítési tapasztalat
Home office képesség, azaz önálló folyamatos munkavégzés laza csapatmunkával, de erős szorgalommal
Számlaképesség
A végzettséged nem érdekel minket, de alapszintű informatikai ismeretek birtokában kell lenned

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Európai piacon szerzett szoftveres értékesítési és expanziós tapasztalat
Releváns kapcsolati tőke kis- és középvállalati körből
Hasonló területen szerzett üzletfejlesztési tapasztalat
Tárgyalóképes angol és / vagy német nyelvtudás
Mobil képesség (jármű + jogosítvány)

Főbb feladatok, munkák:
Szoftverfejlesztéssel és egyéb IT szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres csapatába egy talpraesett és szorgalmas
értékesítő kollégát. Nem telemarketingest keresünk. A teljesítményed mércéje a hozott volumen lesz, nem a
kimenő hívások száma. Mint cégünknél mindenhol, itt is csak a teljesítmény számít. Az iparágnak megfelelően a
bérezés egy (kisebb) része fix összeg a költségekre, egy másik (nagyobb) része az értékesített volumen szerinti
jutalék.

Amennyiben a hazai értékesítés jól működik, és tárgyalóképes angol / német nyelvtudással rendelkezel akkor
következő feladatként ki kell építeni az értékesítési csatornákat a szomszédos országokba. Lakhatsz az ország
bármely pontján (vagy akár szomszédos országban), a munkádat kitűnően és kényelmesen végezheted otthonról is.

Feladatok:
Fő feladat: cégünk IT szolgáltatásainak és online szoftver licenceinek értékesítése kis és közepes
vállalatoknak
Szomszédos országokban disztribútor keresése, értékesítési modell kidolgozása
SEO feladatok: egy-egy PR cikket (ingyenes és fizetőst is)

Megbízóról:
Több, mint 20 éves múltra tekinthet vissza, így hosszú távú stabil munkahelyen dolgozhat a leendő munkavállaló
A három divízióból kettő informatikához kapcsolódik
Home office munkavégzést kínálnak hagyományos bejárós munkahely fizetéséért
Nincs éjszakai, ünnepnapi munka. Jófej kollégák, még ha nem is személyesen
Innovatív dinamikus cég, nincsenek unatkozó kollégák. :)

Amit kínálunk:
Hosszútávú, stabil lehetőség otthoni munkavégzésre (20+ éve működő cég)
Szorgalmad és teljesítményed pontos számlafizetéssel és (valóban) kiemelkedően jutalmazzuk
Jó hangulatú, baráti viszony a kollégák között. :)

Home office, tehát minden eszközzel rendelkezned kell a munkához. Mi csak a feladatot adjuk.

Munkavégzés helye:
Home office