Épületgépészeti projektvezető

Épületgépészeti tervezéssel és kivitelezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÜLETGÉPÉSZETI PROJEKTVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Kimagasló precizitás és megbízhatóság
Jó problémamegoldó képesség
Szakirányú végzettség (épületgépész technikum, épületgépész mérnök vagy gépészmérnök)
Műszaki előkészítő és/vagy építési projektvezetői területen szerzett tapasztalat (lehetőleg generálkivitelezéseken)
B kategóriás vezetői engedély

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
3-5 éves tapasztalatot szerzett épületgépészeti kivitelezések koordinálásában
Érvényes/megújítandó Felelős Műszaki Vezetői Jogosultság

Főbb feladatok, munkák:
Épületgépészeti generálkivitelezések épületgépészeti munkáinak koordinálása
Műszaki és mennyiségi felmérések, anyag kiírások készítése
Alvállalkozók, beszállítók versenyeztetése, szerződéskötések előkészítése
Épületgépészeti munkák elindítása, átvétele, koordinálása
Kapcsolattartás a megrendelő gépész megbízottjaival (tervező, műszaki ellenőr)
Projekt adminisztrációk elkészítése
Kivitelezések helyszínén alvállalkozók ellenőrzése
Kivitelezési munkák szervezése
Kivitelezési munkák mennyiségi, minőségi ellenőrzése

Amit kínálunk:
Azonnali munkakezdés
Napi 8 óra munkavégzés, heti 5 nap,
Versenyképes jövedelem
Céges autó
Céges mobiltelefon
Stabil cég, Magasan képzett profi csapat
Hosszú távú együttműködés

Munkavégzés helye:
Budapesti központ, Országos projektek

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]