Felnőttképzési menedzser

Magyar tulajdonú, budapesti székhelyű gazdasági szakkiadó megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

FELNŐTTKÉPZÉSI MENEDZSER

Téged keresünk, ha:
Nagyon precíz vagy az adminisztrációs területeken
Előny, ha van már tapasztalatod képzések szervezésében, adminisztrációjában
Előny, ha felnőttképzést folytató képző intézménynél szereztél gyakorlatot
Proaktív szemlélet jellemző rád
Alaposan ismered az MS Office programokat
Minőségorientált szemléletű vagy
Nyitott vagy az új technológiák megtanulására és komoly fejlődési igényed van
Jellemző rád a hatékony, önállóan és csapatban egyaránt motivált munkavégzés és a proaktivitás
Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség jellemző rád

Főbb feladatok, munkák:
Képzések, szakmai programok, továbbképzések, vizsgák szervezése, lebonyolítása
Tanfolyamok teljes körű szervezése és adminisztrációja
Kapcsolattartás a képzések résztvevőivel, oktatóival, helyszínekkel,
A képzési dokumentációk nagyon precíz vezetése, adminisztrációja
Vizsgaszervezési feladatok,
Képzési helyszínek látogatása,
Jelentkezőink tájékoztatása
Felnőttképzési, szakképzési, felsőoktatási projektek kitalálása, megtervezése, majd végrehajtása
Projektek teljes körű menedzselése
Nyílt tanfolyamok tervezése, menedzselése
Hatósági szervek felé történő adatszolgáltatások
Adminisztratív feladatok ellátása, a kapcsolódó dokumentumok pontos vezetése, ellenőrzése
Pályázatok megvalósítása
Riportok készítése a vezetőség részére

Megbízóról:
2005-ben alakult. Átfogó ismerettel és több éves tapasztalattal rendelkezünk a hazai és a nemzetközi szakkönyvkiadásban, oktatásban és gazdasági tanácsadásban. 300 szakértő és 100 főmunkatárs szolgálja ki több mint 30.000 ügyfelünket, biztosítva a szilárd szakmai tudásbázist.
Több mint 20 folyamatosan frissülő szakkönyv, több mint 30 havi rendszerességgel megjelenő szakfolyóirat, 15 féle online tudástár; online adminisztrációs és dokumentumkezelő rendszerek
Több mint 100 képzés, továbbképzés évente, több mint 12 ezer résztvevő
Több mint 20 országos szakmai konferencia évente, több mint 15 ezer látogató.
Hiszünk a közvetlen kapcsolat erejében, az azonnal feltehető kérdések és válaszok jelentőségében, a beszélgetés hasznosságában. Ezért döntöttünk a telefonos kapcsolattartás mellett. Kiadványainkat és szolgáltatásainkat telefonos értékesítőink közvetítik call centereinkből.

Mit nyújtunk?:
Prémium jogi és gazdasági tanácsadást nyújtó hazai tulajdonú vállalat hátterét, amely minden munkatársunk számára lehetőséget nyújt az egyéni sikerek elérésére és egyben biztonságot is jelent.
A biztos háttér mellett természetesen alkalmazotti jogviszonyban történő munkavégzési lehetőséget.
Versenyképes fizetést, amely alapbérből és prémiumból áll
Kellemes, színvonalas munkakörnyezetet Budapest egyik központjában
Lehetőséget új innovatív projektekre önálló, kreatív kidolgozással
Folyamatos fejlődés lehetőségét szakmai képzésekkel

Munkavégzés helye:
Budapest, XIV. kerület