Varrónő

A dinamikusan bővülő ruhaszerviz hálózat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VARRÓNŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Pályakezdő szakmunkás végzettség, vagy varrási gyakorlat
Minőségi igényes munkavégzés
Kézügyesség
Megbízhatóság

Főbb feladatok, munkák:
Felsőruházat javítása, alja felhajtások, cipzár csere, foltozás, méretre igazítás, stb.,
Pénztárgép kezelés, rendelés felvétel.

Munkarend:
Heti 5 nap munkavégzés, napi 8 óra munkaidő, 3 hetente egy teljes hétvége.

Amit kínálunk:
Szakmai segítség, támogatás kiváló, gyakorlott kollégáktól.
Csendes motorokkal szerelt gépek, családias légkör, kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület (Savoya Park)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]