Termelési csoportvezető

Piacvezető, konyhakész salátákat előállító élelmiszeripari cég megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ

Elvárások:
Legalább középfokú végzettség
Termelő vállalatnál, csoportvezetőként legalább 2-3 éves gyakorlat, 10-20 fő irányításában szerzett tapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Több műszakos munkarend, hétvégi műszak, ünnepnapon történő munkavégzés és esetenkénti túlóra vállalása
Jó kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
Jó szervezőkészség
Határozott, magabiztos fellépés
Rugalmasság, terhelhetőség

Előnyt jelent:
Élelmiszer-ipari szakirány vagy élelmiszer-ipari munkatapasztalat
Folyamatos fejlesztésben (Kaizen, Lean) szerzett tapasztalat

Feladatok:
A saláta-előkészítő munkaterületen a munkafolyamatok irányítása, a műszakvezető által meghatározott feladatok végrehajtatása, az elvégzett munka felügyelete, ellenőrzése
Termelési csoportjának vezetése és építése, fizikailag együtt dolgozva a csapattal
Higiéniai, élelmiszerbiztonsági, munkavédelmi előírások betartatása és folyamatos ellenőrzése
A minőség, a hatékonyság és a teljesítmény folyamatos nyomon követése. Részvétel a napi termelési megbeszéléseken és az előző napi termelési adatok analízisében, illetve azon javító intézkedések meghatározásában, amik a napi problémák megszüntetésére irányulnak
Javaslattétel a folyamatok optimalizálására, folyamatos fejlesztési munkákban való aktív részvétel
Új dolgozók betanítása
A terület dolgozóinak éves teljesítményértékelése
Üzemi adminisztráció elvégzése
Napi együttműködés a műszakvezetőkkel

Amit kínálunk:
Kulturált munkakörülmények
Délutános, ünnepnapi és vasárnapi munkavégzés esetén pótlékok
Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
Teljesítmény utáni bónusz havonta
Cafeteria (SZÉP kártya, juttatott pénzeszköz, egészségpénztár) havonta
Nem helyi lakosoknak törvény szerint előírt útiköltség-térítés

Munkavégzés helye:
Gyál