Termelésvezető

Villamos-elosztóberendezések, vezérlő szekrények gyártásával, felügyeleti eszközök-, áramszolgáltatói, erőművi automatizálási, rendszerintegrátori mérnök szolgáltatással foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

TERMELÉSVEZETŐ

Elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettség
Legalább 3 éves, villamos részegység összeszerelésben szerzett szakmai és vezetői tapasztalat
Határozott fellépés, következetes magatartás
Multinacionális cégnél szerzett vezetői tapasztalat
Jó kommunikációs és probléma megoldó képesség
MS Excel, Word magas szintű ismerete
Minőség centrikus gondolkodásmód

Előnyt jelent:
Villamos mérnöki végzettség
Angol és/vagy német kommunikációs szintű nyelvismeret
Valamilyen ERP rendszer ismerete
Jártasság a LEAN technológiában
Szigetszentmiklóshoz közeli lakóhely

Feladatok:
Termelési terv végrehajtása, termelés során felmerülő akadályok kiküszöbölése,
Termelési egységben dolgozók (30-40 fő) szakmai felügyelete és koordinálása, feladatok meghatározása,
Termelés hatékony irányítása,
Gyártási folyamatok tervezése, optimalizálása, fejlesztése,

Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség
Egyműszakos munkarend
Versenyképes bérek + bónusz
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
2310 Szigetszentmiklós, Határ u. 22.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: [email protected]