Mikrohullámú fejlesztőmérnök

Mikrohullámú ferrites eszközöket (cirkulátort és izolátort) tervező és gyártó vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

MIKROHULLÁMÚ FEJLESZTŐMÉRNÖK

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú egyetemi végzettség
Középfokú angol nyelvtudás
Jártasság az RF és mikrohullámú tervezőrendszerek használatában és a mikrohullámú méréstechnikában
Önálló munkavégző képesség, kreativitás
Képesség a szakmai önfejlesztésre
Jó problémamegoldó készség
Precizitás, alaposság, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakmai tapasztalat hasonló területen
Ansys HFSS ismerete
Minőségbiztosítási ismeretek: ISO9001, AS9100
RF konstrukciós technológiák terén való jártasság
Termékfejlesztésben és dokumentálásban szerzett tapasztalatok
Jó kommunikációs készség

Főbb feladatok, munkák:
Mikrohullámú ferrites eszközök (cirkulátorok és izolátorok) fejlesztése, tervezése, tesztelése és dokumentálása
Tervezés és fejlesztés Ansys HFSS szimulációs szoftver segítségével
Fejlesztési mintadarabok legyártásának elvégzése
Tesztelés vektor-network analizátorral
Ajánlatok, pályázatok műszaki előkészítésében való közreműködés

Megbízóról:
Mikrohullámú ferrites eszközöket (cirkulátort és izolátort) tervező és gyártó vállalatként a világ számos országába szállítják termékeiket. Ezek az eszközök meghatározó alkatrészei a telekommunikációs ipar, a védelmi ipar és az űripar számára

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés és juttatások
Változatos feladatok, folyamatos fejlődési és tanulási lehetőségek

Munkavégzés helye:
Érd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: [email protected]