Gyártásvezető mérnök

Távközlési- és űripari fejlesztő cég megbízásából keresünk teljes munkaidős határterületi passzív mikrohullámú eszközök fejlesztési és gyártási folyamatainak biztosítására szakember munkatársat az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSVEZETŐ MÉRNÖK

Az álláshoz tartozó elvárások:
Elektronikai iparban és/vagy folyamatirányításban szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat
Jó kommunikációs készség, vezetői tapasztalat
Mechatronikai mérnök, villamosmérnök, gépészmérnök vagy folyamatmérnök területen szerzett felsőfokú végzettség
tárgyalóképes angol nyelvtudás
3D CAD tervezőrendszer/szoftver ismeret
Megérti és használja szakterületének jellemző online és nyomtatott szakirodalmát magyar és idegen nyelven, e tudás birtokában folyamatosan megújul.
Precizitás, alaposság és rendszerszemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Folyamatirányításban szerzett tapasztalat
Mechatronikai ismeretek
Méréstechnikai ismeretek
Anyagtudományokban jártasság
Előny SAP ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Gyártás koordináció
Megrendelések gyártási ütemezése/tervezése
Alkatrészek és alapanyagok beszerzési folyamatainak ellátása
Gyártási feladatok kiosztása
Munkaközi teljesítmény- és minőségellenőrzés
Technikusok irányítása
Műszaki tartalom egyeztetése a partnerekkel, fejlesztési részlegekkel
Gyártási/termékkonfigurációs rajzok elkészítése,
Megrendelések ütemezése és felülvizsgálata a projekt menedzserekkel egyeztetve
Készletgazdálkodás (alap- és segédanyag igény meghatározása)
A gyártás folyamatosságának, a megrendelt mennyiség legyártásának, illetve a határidőre történő szállításának biztosítása
A termékek minőségének felügyelete és a technológiai fegyelem betartatása
A gyártást akadályozó problémák elemzése, értékelése, intézkedés azok megszüntetésére
A gyártási tevékenységről értékelő elemzések, beszámolók készítése
Javaslatkészítés a gyártási technológia hiányosságainak kijavítására
Gyártási, kivitelezési dokumentációk és tanúsítványok elkészítésében való részvétel
Folyamatszemléletű, önálló munkavégzés és a minőségirányítási rendszer, fejlesztése, hatékony működtetése, ellenőrzése és naprakészen tartása az ISO 9001:2015, ESCC és az ECSS szabványoknak megfelelően.
Kapcsolódó projektekben való részvétel, részleg tevékenységeinek menedzsmentje, szoros együttműködésben a fejlesztő részlegekkel, alegységekkel

Amit kínálunk:
Versenyképes bérezés
Utazási támogatás
Egyedülálló tapasztalatszerzési lehetőség űripari terméktervezésben és minőségbiztosítási rendszerben

Munkavégzés helye:
Érd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: [email protected]